| internal vehicle number: | V1202614222 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| fuel: | petrol |
| power: | 59 kW |
| engine capacity: | 1390 cc |
| ERD: | 2009 / 9 |
| mileage: | 273.447 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| motor code: | CGGA |
| gearbox number / code: | LEG |
| colour: | ly3d tornadorot |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.117 kg |
options
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen