| internal vehicle number: | V1202612328 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| fuel: | petrol |
| power: | 44 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2012 / 6 |
| mileage: | 324.478 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZAAZCD02**** |
| motor code: | CHYA |
| gearbox number / code: | NZE |
| colour: | lc9x deepblack-met. |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 840 kg |
options
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
metallic lak
start/stop systeem