| internal vehicle number: | V1202610284 |
| brand: | Volkswagen |
| model: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 70 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2019 / 8 |
| mileage: | 201.096 KM |
| sales price nl: | € 8.295 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WVWZZZAWZKU06**** |
| motor code: | DKLA |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.045 kg |
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling