| Brändi: | Skoda |
| malli: | Superb Superb 1.8 TSI Ambition Business Line |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 227.537 KM |
| : | € 3.500 |
| : | € 3.500  |
| : | € 2.900  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.423 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 168 g/km |
| vahingot: | Geen schade
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Mooie nette supper b automaat zonder schade.
Bij export naar een land BINNEN EU nog 600 eur BPM terug te krijgen.
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- trekhaak
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
sportvelgen
navigatie
enz