| oma tunniste: | V1202613202 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 92 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2025 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 17.556 KM |
| : | € 14.995 |
| : | € 11.295  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WF02XXERK2RT5**** |
| moottorin koodi: | B7JB |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.201 kg |
| vahingot: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
esp