| oma tunniste: | V1202607226 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 229.884 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA3A11000J28**** |
| moottorin koodi: | N13-B16A |
| vaihdenumero: | GS617BG |
| väri-: | 475 black sapphire-met. |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.360 kg |
vaihtoehtoja
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor