| oma tunniste: | V1202608908 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 116i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-201=
1/02-2015) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 237.248 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA1A11070J14**** |
| moottorin koodi: | N13-B16A |
| vaihdenumero: | GA8HP45Z |
| väri-: | zwart 668 schwarz 2 |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.285 kg |
vaihtoehtoja
5 gaats
airco
cruise control
lichtmetalen velgen
regensensor
17 inch
a=
bs remsysteem
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a
pdc