| oma tunniste: | V1202615620 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 4 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VF7PMCFAC8902**** |
| moottorin koodi: | 1KR-FE(CFB) |
| vaihdenumero: | C550 |
| väri-: | ktb gris gallium-met. |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 795 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak