Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 1
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 2
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 3
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 4
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 5
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 6
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 7
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 8
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 9
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 10
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 11
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 12
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 13
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 14
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 15
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 16
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 17
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 18
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 19
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 20
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 21
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 22
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 23
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 24
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 25
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 26
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 27
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 28
oma tunniste:V27737
Brändi:Renault
malli:Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V
polttoainetta:bensiini
teho:66 kW
moottorin koko:898 KS
vaihdelaatikon tyyppi:handgeschakeld
määrä vaihdetta:5
Ensimmäinen rekisteröinti:2013 / 10
määräajoin hyväksytty:13-02-2026
matkamittarin lukema:188.122 KM
ARVONLISÄVERO. / marginaali:marginaali
alustan numero:VF12R5A1H494*****
moottorin koodi:H4BA4
vaihdenumero:JR5357
väri-:grijs
runko:suv-terreinwagen
ovien lukumäärä:4

Haluatko lisätietoja tästä ajoneuvosta? Ota yhteyttä kautta

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2013/10
Uusi

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 188.122188.122
Purkuautot passenger cars Peugeot Boxer 435 2.2 BlueHDi 140 L2H1 Zwaar Premium 2021/4
Uusi

Peugeot Boxer

435 2.2 BlueHDi 140 L2H1 Zwaar Premium

€ 8.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 179.206179.206
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 Mild Hybrid 140, TCe 140 16V 2021/1

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 Mild Hybrid 140, TCe 140 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 151.144151.144
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2016/4

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 231.278231.278
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2018/3

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 105.287105.287
Purkuautot passenger cars Ford Tourneo connect  2016/9

Ford Tourneo connect

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 188.122188.122
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2018/1

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 63.04263.042
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2014/5

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 146.202146.202