| oma tunniste: | V1202614222 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 59 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 9 |
| matkamittarin lukema: | 273.447 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| moottorin koodi: | CGGA |
| vaihdenumero: | LEG |
| väri-: | ly3d tornadorot |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.117 kg |
vaihtoehtoja
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen