Vaurioauto passenger cars Seat

Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder 2017/1
vientihinta
€ 3.650

Seat Ibiza

SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 176.330176.330
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise 2012/8

Seat Ibiza

SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise

€ 1.875
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 121.212121.212
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.4 Airco Radio/CD 2009/3

Seat Ibiza

1.4 Airco Radio/CD

€ 450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 154.000154.000
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.4 style 2011/7

Seat Ibiza

1.4 style

€ 1.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 141.841141.841
Vaurioauto  passenger cars Seat Leon FR 1.4 TSI 16V Combi/o 4Dr Benzine 1.395cc 92kW (125pk) FWD 2018/8

Seat Leon

FR 1.4 TSI 16V Combi/o 4Dr Benzine 1.395cc 92kW (125pk) FWD

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 142.826142.826
Vaurioauto  passenger cars Seat Mii 1.0 12V Hatchback  Benzine 999cc 44kW (60pk) FWD 2012/7
vientihinta
€ 1.250

Seat Mii

1.0 12V Hatchback Benzine 999cc 44kW (60pk) FWD

€ 1.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 243.855243.855
Vaurioauto  passenger cars Seat Leon break 1.0 TSI 2022/5

Seat Leon

break 1.0 TSI

€ 8.400
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 76.22476.224
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 12tsi 77kW E5 5 drs 2012/10

Seat Ibiza

12tsi 77kW E5 5 drs

€ 2.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 197.757197.757
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.0 TSI FR Business Intense Aut7 2017/11
vientihinta
€ 7.900

Seat Ibiza

1.0 TSI FR Business Intense Aut7

€ 7.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 195.244195.244
Vaurioauto  passenger cars Seat Altea 1.8 TFSI Style 2010/6
vientihinta
€ 1.500

Seat Altea

1.8 TFSI Style

€ 1.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 181.119181.119
Vaurioauto  passenger cars Seat Leon 2.0 TDI  Automaat FR uitvoerring  5 Drs Panoramadak 2019/2
vientihinta
€ 7.450

Seat Leon

2.0 TDI Automaat FR uitvoerring 5 Drs Panoramadak

€ 9.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 136.260136.260
Vaurioauto  passenger cars Seat Altea xl 1.6 TDI Style Navi/Clima 2011/1
vientihinta
€ 2.400

Seat Altea xl

1.6 TDI Style Navi/Clima

€ 2.400
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 386.166386.166

Seat Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Seat auton avulla voit ostaa Seat edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Seat vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Seat vaurioituneet automallit

Alustamme kautta voit helposti etsiä ja löytää ihanteellisen nimen vaurioituneen auton. Valitse haluamasi malli, valmistusvuosi, polttoainetyyppi ja voimansiirtotyyppi ja näet välittömästi koko tuotevalikoiman kaikilla tytäryhtiöillä. Jälleenmyyjien varastostamme löydät muun muassa:

Seat purkamassa autoja ja käytettyjä Seat osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Seat purettuja autoja ja käytettyjä Seat osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Kia Ceed 1.6 CRDI BREAK 2009/3
vientihinta
€ 1.500

Kia Ceed

1.6 CRDI BREAK

€ 1.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 281.500281.500
Vaurioauto  passenger cars Citroën Jumpy 2.0 HDI 2018/11

Citroën Jumpy

2.0 HDI

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf  2012/1

Volkswagen Golf

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Citroën C3  2022/4

Citroën C3

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 68.90068.900
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Polo  2020/12

Volkswagen Polo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 68.35068.350
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Polo  2021/7

Volkswagen Polo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 77.39277.392
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008

Peugeot 3008

Ensimmäinen rekisteröinti:
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 33
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 2008 1.2 THP 2021/12

Peugeot 2008

1.2 THP

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
Vaurioauto  passenger cars Citroën C3 III 2020/11
vientihinta
€ 4.100

Citroën C3

III

€ 4.100
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 117.288117.288
Vaurioauto  passenger cars Audi A4 3.2 FSI Pro Line 2011/9
vientihinta
€ 3.700

Audi A4

3.2 FSI Pro Line

€ 4.700
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 289.725289.725