
| Brändi: | Opel |
| malli: | Movano 2.3Turbo 110kW L2H2 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 2299 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 117.971 KM |
| : | € 7.900 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.949 kg |
| vahingot: | auto-is-verrijdbaar motor-loopt Koppakking kapot! Head gasket broken |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
