| oma tunniste: | V23267 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 107 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 5 (2018 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 19-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 264.324 KM |
| : | € 7.100 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.705 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 164 g/km |
| erityispiirteet: | Schade rechterzijde, Airbag oke, Auto kan rijdend mee* Nette bedrijfsauto zie de foto's*
Bedrijfsinformatie
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
- trekhaak
Sisustus
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
2 zitplaatsen rechtsvoor
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Alarm klasse 1(startblokkering)
Bluetooth
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Dimlichten automatisch
Executive-pakket
Hill hold functie
Keyless entry
LED dagrijverlichting
Lendesteunen (verstelbaar)
Metaal-/micakleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeer pakket
Radio
Start/stop systeem
Stoelen-pakket
stuur multifunctioneel
Tussenschot volledig
Zijschuifdeur rechts