| Brändi: | Opel |
| malli: | Vivaro 1.6 CDTI 120pk 6-bak euro.6 L2/H1 Edition 3Pers - nap - navi - airco - cruise - pdc - 2x schuifdeur - trekh |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 115.798 KM |
| : | € 8.800 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 6 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.725 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 174 g/km |
| vahingot: | auto-kan-rijdend-mee Volledig rijdbaar - lichte rondom schade zie fotos - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken 3 Zitplaatsen - 3 Persoons - Scherpe meeneemprijs EX BTW - IMPERIAAL - 2x schuifdeur - klapdeuren achter - slechts 115dkm NAP gelopen - LANGE UITVOERING - Deze Opel Vivaro 1.6 CDTI 6-bak L2H1 Edition komt uit 2018 en kostte toen € 42.126 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2018 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 88 kW (120 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 171 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 11.9 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 6.7 liter per 100 km en hij weegt 1725 kg. De APK is geldig tot 04-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 156 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
Viihde
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- parkeersensor-achter
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- middenarmsteun-voor
Lange uitvoering L2/H1 - Edition pakket - 88kW/120pk euro 6 blok + 6 versnellingen - 3 PERSOONS ( 3 zitplaatsen ) - 2x schuifdeur + klapdeuren achter + imperiaal - aux + usb + bleutooth + stuurbediening - navi - cruise control - airco - elektr ramen + spiegels - armsteun voor + bekerhouder - org NL + historie + Nap ( nationale autopas ) + cv op afstandbediening (1x) - bestelbus van 1e eigenaar