
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | Partner 1.5BlueHDI 73kW 100 S&S |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 73 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 50.497 KM |
| : | € 6.350 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.368 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorschade stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.5 BlueHDI 131pk 8-Traps aut + f1 Grip Long 3Pers - nap - camera - airco - carplay - 82dkm nieuw distr.riem - pdc v+a
