| Brändi: | Peugeot |
| malli: | Partner 1.5 BlueHDI 131pk 8-Traps aut + f1 Grip Long 3Pers - nap - camera - airco - carplay - 82dkm nieuw distr.riem - pdc v+a |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 31-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 94.251 KM |
| : | € 8.900 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.405 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 160 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer mooie achterschade - airbags ok - geen storingen - zie alle fotos voor schades - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken 3 Persoons - 3 Zitplaatsen - Scherpe meeneemprijs EX BTW - LANGE UITVOERING - AUTOMAAT - SCHUIFDEUR - KLAPDEUREN ACHTER - Deze Peugeot Partner 1.5 Bl HDI 131pk 8-Traps automaat Grip Long komt uit 2019 en kostte toen € 37.107 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2019 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 96 kW (131 PK) en een cilinderinhoud van 1499 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 183 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 10.6 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 6.1 liter per 100 km en hij weegt 1405 kg. De APK is geldig tot 31-10-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 130 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
Viihde
- audio-stuurbediening
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- middenarmsteun-voor
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Valaistus
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
RECENT BEURT GEHAD Bij 91.883km IN 13/11/25 - DISTRIEBUTIERIEM VERNIEUWD BIJ 82.533km IN 15/11/24 - TOP ONDERHOUDEN - 8-TRAPS AUTOMAAT + FLIPPERS OP STUURWIEL - Zeer luxe GRIP LONG PAKKET - lange uitvoering L2 - nieuw model - org NL + NAP + 2x sleutels waarvan 2 op afstandbediening - schuif + klapdeuren achter - pdc v+a - ACHTERUITRIJ CAMERA - line assist - licht + regensensor - multimedia systeem + stuurbediening + bleutooth + Apple CarPlay + Android - Navi functie te koppelen via telefoon - AIRCO - CRUISE CONTROL - elektr pakket - etc etc