| oma tunniste: | 6633 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Kangoo 1.5 dCi 75 Express Comfort Navigatie Airco Cruise Schuifdeur |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1461 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 1 (2016 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 02-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 145.879 KM |
| : | € 3.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.255 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 110 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Kangoo Type: 1.5 dCi 75 Express Comfort Navigatie Airco Cruise Schuifdeur Modelreeks: mrt. 2013 - mei 2016
Technische informatie Koppel: 180 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 16,3 s Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten Laadvermogen: 695 kg GVW: 1.950 kg Afmetingen (LxBxH): 428 x 183 x 184 cm Wielbasis: 270 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 2
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8) Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Voorbumper beschadigd Noodreparatie uitgevoerd aan bumper Deuk in zijpaneel links Alle airbags oke Compleet kenteken
Getoonde prijs is exclusief BTW of netto export
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
Zijschuifdeur rechts
12Volt aansluiting
Achterdeuren met ruiten
Achterruitverwarming
Achterruitwisser
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Hill hold
Hill hold functie
Laadruimte met deuren en ruit
Laadruimte met rubberenmat
Radiovoorbereiding
Roetfilter
Rubber mat in laadruimte
Ruitenwisser achter
Schuifdeur rechts
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Tussenschot laag