| oma tunniste: | 6562 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | Q3 2.0 TFSI Quattro Pro Line Navigatie Stoelverwarming Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 6 (2012 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 24-03-2026 |
| matkamittarin lukema: | 232.504 KM |
| : | € 5.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.485 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 174 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Audi Model: Q3 Type: 2.0 TFSI Quattro Pro Line Navigatie Stoelverwarming Cruise Carrosserievorm: SUV Modelreeks: jun. 2011 - feb. 2015 Modelcode: 8U Productienummer: 6562
Technische informatie Koppel: 280 Nm Aantal cilinders: 4 Tankinhoud: 64 liter Acceleratie (0-100): 8,2 s Topsnelheid: 212 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 446 x 185 x 160 cm Wielbasis: 260 cm
Gewichten Laadvermogen: 625 kg GVW: 2.110 kg Max. trekgewicht: 1.800 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: D
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7) Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare achterschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
Sisustus
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Turvallisuus
- 4x4-WD
- ESP
- abs
- traction-control
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Audio-navigatie full map
Audio-navigatie full map + hard disk
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dimlichten automatisch en regensensor
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Sper Differentieel
Handsfree bluetooth
Hoofdsteunen achter
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 17"
Lichtsensor
Mistlampen
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-pakket 1
PDC
Spraakbediening
Start/stop systeem
stuur leder en multifunctioneel
Stuurwiel multifunctioneel