| oma tunniste: | 6599 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | S3 2.0 TFSI Quattro Virtual Bang&Olufsen Stoelverwarming Keyless |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 221 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 2 (2019 / 2) |
| määräajoin hyväksytty: | 03-11-2027 |
| matkamittarin lukema: | 155.897 KM |
| : | € 15.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.465 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 158 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Audi Model: S3 Type: 2.0 TFSI Quattro Virtual Bang&Olufsen Stoelverwarming Keyless Modeljaar: 2019 Modelcode: 8V Productienummer: 6599
Technische informatie Koppel: 400 Nm Aantal cilinders: 4
Aandrijving Tankinhoud: 55 liter
Prestaties Acceleratie (0-100): 4,6 s Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten Laadvermogen: 580 kg GVW: 2.045 kg Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 148 cm Wielbasis: 263 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3) Energielabel: F
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare rechter zijschade Hemelairbags links + rechts stuk Stoelairbag rechts stuk Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- navigatiesysteem
- pilot-head-up-display
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- sport-onderstel
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Turvallisuus
- 4x4-WD
- ESP
- abs
- traction-control
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achterspoiler
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 3
Alarmsysteem
Aluminium interieur afwerking
Armsteun
Assistentie Pakket
Audio
Audio installatie premium
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control (adaptief)
Cruise control adaptief met stop&go
DAB+
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
Dode hoek assistentie
El. Ramen
El. verwarmbare bestuurdersstoel
Elektronisch Sper Differentieel
File assistent
Grootlichtassistent
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hoofdsteunen achter
Knie airbag
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 18"
Lichtsensor
Lokaal verkeer
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor voor en achter
PDC
Radiovoorbereiding
Rijbaanassistentie
Rijstrooksensor met correctie
Schakelflippers
schakelpaddles
S Line exterieur
Sportpakket (exterieur)
Sportpakket (interieur)
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
Variabele stuuroverbrenging
Verlengbare zitting bestuurdersstoel
Verlengbare zitting passagiersstoel
Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel
Verstelbare lendesteun passagiersstoel
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Warmtewerend glas
WiFi