
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 118i 103kW Automaat High Executive Edition Schuifdak |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 168.467 KM |
| : | € 11.200 mukaan lukien alv |
| : | € 9.800 |
| : | € 8.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.295 kg |
| vahingot: | radiateur-kapot voorruit voorschade vasen puoli vaurioitunut airbags-voor-stuk dakairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Dak links en rechts Gordels |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen inruil |
