| oma tunniste: | V1202616217 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 320i 2.0 16V (N20-B20B) [135kW] (03-2012/10-2018)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 277.247 KM |
| : | € 3.995 |
| : | € 3.450  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA3B11070J40**** |
| moottorin koodi: | N20-B20B |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.395 kg |
| vahingot: | achter schade front schade motor managment lamp brandt.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling