
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 330e 135kW Automaat Camera |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 01-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 131.377 KM |
| : | € 13.850 mukaan lukien alv |
| : | € 13.850 |
| : | € 11.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.800 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap voorruit voorschade Etulokasuoja vasen vasen puoli vaurioitunut dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
