
| Brändi: | BMW |
| malli: | 5-serie 520i Last Minute Edition (Sedan 4-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 2000 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-05-2027 |
| matkamittarin lukema: | 239.840 KM |
| : | € 8.650 |
| : | € 7.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.590 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 144 g/km |
| vahingot: | bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken GOED ONDERHOUDEN AUTO MET 2 SLUETELS EN BOEKJES |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
540i 340pk aut M-Sport - schuifdak - nap - head up - stoelkoeling - 360cam - softclose - harman/kardon - performance
5 serie (E60) Sedan 523i 24V (N53-B25A) [140kW] (01-2007/03-2010)
