| Brändi: | BMW |
| malli: | 5-serie 540i 340pk aut M-Sport - schuifdak - nap - head up - stoelkoeling - 360cam - softclose - harman/kardon - performance |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 250 kW |
| moottorin koko: | 2998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-04-2026 |
| matkamittarin lukema: | 156.545 KM |
| : | € 24.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 7 |
| paino: | 1.570 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 154 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - lichte diefstalschade zie fotos - start + loopt + rijdt gewoon - stuur niet inbegrepen (zelf meenemen) - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - ORG NL + NAP - BOMVOLLE BMW 540i 340pk M-Sport Performance - HOGE NIEUWPRIJS - Deze BMW 5-serie 540i 3.0 8-Traps automaat High Exe M-Sport sedan komt uit 2017 en kostte toen € 100.114 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2017 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 250kW (340PK) en een cilinderinhoud van 2998 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 250 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 5.1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6.5 liter per 100 km en hij weegt 1570 kg. De APK is geldig tot 29-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 288.75 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-gordijn
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Security
- alarm-scm-goedgekeurd
- start-stop-knop
- startonderbreker
Viihde
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
- pilot-head-up-display
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- park-assistance
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
- sport-onderstel
- zonnedak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- el.bedienbare-stoelen
- elektrisch-verstelbare-bestuurdersstoel-geheugen
- exklusiv-pakket
- geventileerde-voorstoelen
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
- verstelbare-lendensteun-bestuurder
- verstelbare-lendensteun-passagier
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Valaistus
- LED-verlichting
- Matrix-LED-verlichting
- meedraaiende-koplampen
- verstelbare-koplampen
Bomvolle 540i 340pk High Exe M-Sport PERFORMANCE pakket (M-Sport binnen + buiten) - schuifdak groot - 8 traps automaat - ORG NL + NAP + boekjes + 2x sleutels op afstandbed waarvan 1 voor automatisch inparkeren - afstandbediening voor aut inparkeren - zwarte hemelbekleding - HARMAN/ KARDON installatie - SOFTCLOSE - HEAD UP DISPLAY - memory pakket L+R - keyless entry + start - elektr achterklep - full matrix led koplampen + achterlichten - sportonderstel - 19 inch lmv + goede banden - metallic lak - alarm - pdc v+a - 360 graden camera - verlichte M instaplijsten - navi prof - SFEERVERLICHTING - vol lederen (crème) sportinterieur + orthopedisch + vol elektrische voorstoelen - STOELKOELING VOOR - STOELVERWARMING VOOR - MAT HOUT INLEG - navi professioneel (gestolen) - connectdrive - alles elektrisch - FRONT + LINE + SIDE + PARK ASSIST - KEYLESS ENTRY + START - zeer luxe bmw 540i met zeer veel opties - MOTOR LOOPT ALS NIEUW