
| Brändi: | BMW |
| malli: | X3 xDrive M Pakket 30i Benzine 1.998cc 180kW (245pk) 4x4 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 180 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | de |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 38.027 KM |
| : | € 18.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.785 kg |
| vahingot: | airbags-voor-stuk LV schade |
| erityispiirteet: | Duitse papieren compleet |
xDrive 20d M pakket 2.0 TwinPower 16V Mild Hybrid SUV Elektrisch Diesel 1.995cc 140kW (190pk) 4x4
2.0i X-Drive M-Pakket! Airco Navi Cruise Pano Stoelverw. 135KW Euro 5
