| Brändi: | BMW |
| malli: | X3 Xdrive30E 259pk aut eDrive Ed - pano - nap - 20 inch - leer - keyless - stuurverw - front + line + side + park assist |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 190 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 5 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-01-2028 |
| matkamittarin lukema: | 158.379 KM |
| : | € 21.500 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 7 |
| paino: | 1.965 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 49 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - mooie zijschade zie alle fotos - airbags ok + recht op wielen - full fahrbereitet - meer info aub bellen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - BTW Voertuig - PLUG-IN HYBRID - 4x4 aandrijving - ORG NL + 158dkm NAP - Deze BMW X3 XDrive30e 8-Traps automaat eDrive Edition komt uit 2020 en kostte toen € 75.047 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2020 op kenteken is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1998 cc. Dit voertuig heeft een maximum (benzine) vermogen van 135kW (184PK) en een continu (elektrisch) vermogen van 55kW (75PK) en een (gecombineerd) verbruik van 16.4 kWh per 100 km. De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 6.1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 2.1 liter per 100 km en hij weegt 1965 kg. De APK is geldig tot 30-01-2028
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-gordijn
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Security
- alarm-scm-goedgekeurd
- start-stop-knop
- startonderbreker
Viihde
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- panoramadak
- park-assistance
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
- sport-onderstel
- trekhaak
- zonnedak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- exklusiv-pakket
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
- verstelbare-lendensteun-bestuurder
- verstelbare-lendensteun-passagier
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Turvallisuus
- 4x4-WD
- Achteruitrijcamera
- ESP
- abs
Valaistus
- LED-verlichting
- Matrix-LED-verlichting
- meedraaiende-koplampen
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
BMW X3 X-DRIVE 30E + euro.6 + 8.traps AUTOMAAT Luxury Line Edition (fabrieksaf) - boekjes + nap + volledig bmw dealer onderhouden + 2x keyless sleutels aanwezig - laatste beurt gehad bij BMW dealer 156.483 in 01-2026 - keyless entry + start - bleutooth tel lader - 20 inch lmv - STUURVERWARMING - pdc voor + achter - achteruitrij camera - VIRTUAL COCKPIT - full xenonled (matrix) koplampen - led achterlichten - elektr panoramadak - privacy glass rondom - navi professioneel - clima - cruise control - 8-traps automaat - line + front + side + park assist - bots + personen waarschuwing ( connect drive ) - sportinterieur leer + orthopedische voorstoelen + stoelverwarming voor - sfeerverlichting - licht + regensensor - elektr inklapbare buitenspiegels - elektr achterklep - alarm - keyless entry + start - 4x4 aandrijving - X-DRIVE