
| Brändi: | BMW |
| malli: | X3 3.0SI 200kW AWD Pano Automaat High Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 200 kW |
| moottorin koko: | 2996 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 229.941 KM |
| : | € 3.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.740 kg |
| vahingot: | deur-achter deur-voor dorpel vasen puoli vaurioitunut auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Xdrive30E 259pk aut eDrive Ed - pano - nap - 20 inch - leer - keyless - stuurverw - front + line + side + park assist
