
| oma tunniste: | 6510 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C3 1.2 PureTech Selection Automaat Navigatie Airco Cruise F1 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 7 (2016 / 7) |
| määräajoin hyväksytty: | 07-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 131.670 KM |
| : | € 4.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 955 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Citroën Model: C3 Type: 1.2 PureTech Selection Automaat Navigatie Airco Cruise F1 Modelreeks: apr. 2016 - mrt. 2017 Technische informatie Koppel: 116 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 14,4 s Topsnelheid: 176 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 394 x 173 x 154 cm Wielbasis: 247 cm Gewichten Laadvermogen: 586 kg GVW: 1.541 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Beschadiging deur + achterpaneel Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
