| oma tunniste: | 6224 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | DS3 1.6 So Chic 120PK Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 5 (2013 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 31-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 148.207 KM |
| : | € 1.875 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.050 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 136 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Citroën Model: DS3 Type: 1.6 So Chic 120PK Climate Cruise Modelreeks: jan. 2009 - jul. 2014
Technische informatie Koppel: 160 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 8,9 s Topsnelheid: 190 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 395 x 172 x 148 cm Wielbasis: 246 cm
Gewichten Laadvermogen: 504 kg GVW: 1.554 kg Max. trekgewicht: 1.150 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9) Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- sport-onderstel
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoofdsteunen achter
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 16"
Mistlampen
Sportpakket (exterieur)
Sportpakket (interieur)
Stuur verstelbaar