
| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 1.0T EcoBoost ST-Line 5drs - nap - navi - clima + cruise - zwarte hemel - pdc - trekh - licht + regensensor |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 135.351 KM |
| : | € 4.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.030 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - airbags + koelers ok + geen storingen - zeer lichte voorschade zie alle fotos - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - bomvolle ST-Line pakket - Deze Ford Fiesta 1.0T EcoBoost ST-Line 5drs komt uit 2016 en kostte toen € 19.294 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2016 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 74kW (101PK) en een cilinderinhoud van 998 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 11.2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4.3 liter per 100 km en hij weegt 1030 kg. De APK is geldig tot 04-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122.33 euro per kwartaal |
1.25i 82pk Titanium 3drs - nap - airco - elektr ram + spiegels - lmv - mistlampen - cv op afstandbed
1.0 EcoBoost 12V 100 Hatchback Benzine 998cc 74kW (101pk) FWD
1.0T EcoBoost ST-Line 5drs - nap - navi - clima + cruise - zwarte hemel - pdc - trekh - licht + regensensor
