
| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 1.25i 82pk Titanium 3drs - nap - airco - elektr ram + spiegels - lmv - mistlampen - cv op afstandbed |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1242 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 139.795 KM |
| : | € 2.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | paars |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 941 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 133 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - lichte rondom schade (spuitwerk) zie fotos - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - instappen en rijden (lichte schade) - slechts 139dkm nap gelopen - Deze Ford Fiesta 1.25i Titanium 3drs komt uit 2010 en kostte toen € 15.006 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 60kW (82PK) en een cilinderinhoud van 1242 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 168 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 13.3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5.7 liter per 100 km en hij weegt 941 kg. De APK is geldig tot 03-04-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94.33 euro per kwartaal |
1.0T EcoBoost ST-Line 5drs - nap - navi - clima + cruise - zwarte hemel - pdc - trekh - licht + regensensor
1.0 EcoBoost 12V 100 Hatchback Benzine 998cc 74kW (101pk) FWD
1.25i 82pk Titanium 3drs - nap - airco - elektr ram + spiegels - lmv - mistlampen - cv op afstandbed
