| oma tunniste: | 6131 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 1.1 Trend Navi Climate Cruise PDC |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1084 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 2 (2019 / 2) |
| määräajoin hyväksytty: | 19-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 81.910 KM |
| : | € 1 |
| : | € 2.950  |
| : | € 2.438  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.057 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 114 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Ford Model: Fiesta Type: 1.1 Trend Navi Climate Cruise PDC Modelreeks: mei 2018 - nov. 2019
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 42 liter Acceleratie (0-100): 13,8 s Topsnelheid: 170 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 416 x 176 x 150 cm Wielbasis: 249 cm
Gewichten Laadvermogen: 588 kg GVW: 1.645 kg Max. trekgewicht: 750 kg (ongeremd 575 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6) Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie Aantal eigenaren: 9
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare rechter voorschade Stuur, Dashboard- en hemel airbag rechts stuk Compleet kenteken
Exportprijs op basis van Europese registratie retour binnen 10 weken na export en het betalen van borg
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- park-assistance
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Bluetooth
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
Elektronische remkrachtverdeling
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Hoofdsteunen achter
LED dagrijverlichting
Lichtsensor
Multifunctioneel stuur
Radio
Rijbaanassistentie
Rijstrooksensor met correctie
Start/stop systeem
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Voorstoelen in hoogte verstelbaar