| oma tunniste: | 31905 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus 1.0 EcoBoost Hybrid Clima Navi 59.290 km NAP ST Line |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 91 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2024 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-08-2028 |
| matkamittarin lukema: | 59.290 KM |
| : | € 12.750 mukaan lukien alv |
| : | € 8.350  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.366 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 123 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt Interieur: erg netjes geen gaten of beschadigingen schade: linkerzijde vervangen: aandrijfas links scherm links voor koplamp links voor voorbumper voorruit repareren: deur links voor uitdeuken dorpel links uitdeuken
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
achterbank in delen neerklapbaar
airco automatisch
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
bagagedek
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
connected services
cruise control
DAB
dakrails
diffuser
dimlichten automatisch
elektrische ramen achter
elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
elektronische remkrachtverdeling
extra getint glas achter
full-LED koplampen
geluidsisolerend glas
hemelbekleding donker
hill hold functie
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen meer-spaaks 17\\\"
mistlampen voor adaptief
multimedia scherm middel
multimedia-voorbereiding
navigatiesysteem full map
parkeersensor achter
parkeersensor voor
passagiersairbag
radio
regensensor
rijstrooksensor met correctie
side-skirts
sportonderstel
sportstoelen
sportstuur
spraakbediening
start/stop systeem
stuur leder
stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
uitlaatsierstuk
WiFi
zij airbag(s) voor
zwarte (glans) exterieur delen