| oma tunniste: | V1202614848 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 107 kW |
| moottorin koko: | 1999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 161.033 KM |
| : | € 2.795 |
| : | € 2.795  |
| : | € 1.995  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| moottorin koodi: | A0WB(Euro 5) |
| väri-: | groen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.597 kg |
| vahingot: | schades rondom motor defect
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak