
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | A-klasse 250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1332 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-09-2027 |
| matkamittarin lukema: | 136.109 KM |
| : | € 11.700 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.580 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap voorschade Etulokasuoja vasen deur-voor dorpel vasen puoli vaurioitunut wielophanging-links dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt SUBFRAME |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
