
| oma tunniste: | 3796 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse 180 Coupe Facelift Navi H&K Clima Stoelverw. |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1796 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 7 (2011 / 7) |
| määräajoin hyväksytty: | 17-01-2024 |
| matkamittarin lukema: | 162.918 KM |
| : | € 4.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | coupe |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.400 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 169 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Mercedes-Benz Model: C-Klasse Type: 180 Coupe Facelift Navi H&K Clima Stoelverw. Modelreeks: apr. 2011 - mei 2012 Modelcode: C204 Technische informatie Koppel: 250 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Achterwielaandrijving Acceleratie (0-100): 9,0 s Topsnelheid: 225 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 470 x 180 x 141 cm Wielbasis: 276 cm Gewichten Laadvermogen: 570 kg GVW: 1.970 kg Max. trekgewicht: 1.800 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9) Historie Aantal eigenaren: 1 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 194 - € 220 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker en rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
