
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse 220 CDI 125kW Automaat Business Avantgarde |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 450.616 KM |
| : | € 3.750 |
| : | € 2.950 |
| : | € 2.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.565 kg |
| vahingot: | achterklep achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
