
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse C180 115kW Automaat Sport Edition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1595 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 146.918 KM |
| : | € 9.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.400 kg |
| vahingot: | koplamp-rechts motorkap voorruit rechterschade voorscherm wielophanging-rechts auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
