
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | GLC 220d 125kW Automaat 4-Matic Business Solution AMG Upgrade Edition |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 141.014 KM |
| : | € 16.800 mukaan lukien alv |
| : | € 16.800 |
| : | € 14.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.745 kg |
| vahingot: | bumper motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade dakschade knieairbag-links-stuk stuurairbag-stuk gebruikssporen auto-is-verrijdbaar Gordels |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen iNruil! |
Mercedes-Benz GLC 300 e 4Matic PANO Burmester 360view Trekhaak VOLL
2.0 350 e 16V 4-Matic SUV Elektrisch Benzine 1.991cc 235kW (320pk) 4x4
220d 125kW Automaat 4-Matic Business Solution AMG Upgrade Edition
