
| oma tunniste: | 1AIP3831 / 991 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Qashqai 1.2 LE Sport - N-Connect |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 09-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 84.754 KM |
| : | € 7.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | SJNFEAJ11U229**** |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.350 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 129 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts rechterschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Lichte R.voorschade en Deukje R.zijkant |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Belgisch kenteken - NO WOK / GEEN TECHNISCHE KEURING !! |
