| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 108 1.0 e-VTi 72pk Active 5drs - 96dkm nap - airco - led - elektr pakket - aux - usb - privacy glass - bwjr 2021 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 53 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 96.132 KM |
| : | € 4.450 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 815 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 110 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte voor + achterschade - koelers + wielbak + airbags + gordels zijn ok - geen storingen - zeer lichte restyledeukjes op dak (niet hinderlijk) - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken VASTE PRIJS - MINIMUM FIXET PRICE - FEST PRICE - slechts 98dkm nap gelopen - financiering/lease mogelijk
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Viihde
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
Recent bij 89.918km in 7-2025 grote beurt gehad - Active pakket - org NL + NAP + boekjes + historie + 1x sleutel op afstandbediening erbij - zeer luxe uitvoering - metallic lak - start/stop systeem - elektr ramen voor - elektr spiegels - privacy glass - klapramen achter - bumpers + spiegels in kleur - cv / stuurbkr - org radio + aux + usb ingang - AIRCO - slechts 96dkm nap gelopen - bandenspannings sensor - lederen stuurwiel