| oma tunniste: | 6430 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 407 2.0 Signature Pack Premium Panorama Navigatie Leer Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 10 (2010 / 10) |
| määräajoin hyväksytty: | 29-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 195.923 KM |
| : | € 1.475 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.433 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 196 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 407 Type: 2.0 Signature Pack Premium Panorama Navigatie Leer Cruise Modeljaar: 2010
Technische informatie Koppel: 200 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 66 liter Acceleratie (0-100): 9,5 s Topsnelheid: 209 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 476 x 181 x 149 cm Wielbasis: 273 cm
Gewichten Laadvermogen: 672 kg GVW: 2.105 kg Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: D
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 8,3 l/100km (1 op 12,0) Brandstofverbruik in de stad: 11,5 l/100km (1 op 8,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare achterschade Beschadiging grille Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
- pilot-head-up-display
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- panoramadak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- trekhaak
- zonnedak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
Valaistus
- Xenon-koplampen
- koplampsproeiers
- mistlampen-voor
Audio-navigatie full map + hard disk
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Gelaagde zijruit(en)
gelaagde zijruit(en)
Hoofdsteunen achter
Knie airbag
koplampreiniging
Lederen versnellingspook
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtsensor
Mistlampen
Multifunctioneel stuur
Panoramadak (manueel te openen)
Parkeersensor voor en achter
PDC
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel
Verstelbare lendesteun passagiersstoel