
| oma tunniste: | 5137 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 SW 1.2 e-THP Première Pano Navi Clima Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 1 (2015 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 25-02-2025 |
| matkamittarin lukema: | 136.306 KM |
| : | € 2.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.165 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 115 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 308 Type: SW 1.2 e-THP Première Pano Navi Clima Cruise Modelreeks: jan. 2014 - jan. 2015 Technische informatie Koppel: 230 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 53 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 205 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm Wielbasis: 273 cm Gewichten Laadvermogen: 675 kg GVW: 1.840 kg Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 630 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0) Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 164 - € 179 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare voor- en achter schade Alle airbags oke Wok melding Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
SW 1.2 PureTech Style Automaat Navigatie PDC Cruise Trekhaak
SW 1.2 PureTech Premium Panorama Automaat Navigatie Trekhaak PDC
SW 1.6 Plug-in Hybrid 180 Navi Cruise Climate Trekh. PDC
