| oma tunniste: | 6517 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio 0.9 TCe Expression Navigatie Airco Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 12 (2012 / 12) |
| määräajoin hyväksytty: | 19-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 221.048 KM |
| : | € 2.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 984 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Clio Type: 0.9 TCe Expression Navigatie Airco Cruise Modelreeks: okt. 2012 - sep. 2016
Technische informatie Koppel: 135 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 40 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm Wielbasis: 259 cm
Gewichten Laadvermogen: 604 kg GVW: 1.588 kg Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 540 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: A
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Multimedia-voorbereiding
Radio
Radiovoorbereiding
Start/stop systeem
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel