
| Brändi: | Seat |
| malli: | Arona 1.0EcoTSI 70kW Style |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2025 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-06-2029 |
| matkamittarin lukema: | 8.901 KM |
| : | € 16.800 mukaan lukien alv |
| : | € 12.900 |
| : | € 11.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.088 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts voorschade deur-achter oikea etuovi rechterschade voorscherm wielophanging-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.0 TSI 95pk Style - nap - 2022 - clima - cruise - front + line assist - pdc - lmv - carplay - licht + regensens
