| oma tunniste: | 6582 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio 0.9 TCe Expression Navigatie Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 3 (2015 / 3) |
| määräajoin hyväksytty: | 08-04-2026 |
| matkamittarin lukema: | 208.479 KM |
| : | € 2.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 984 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 95 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Clio Type: 0.9 TCe Expression Navigatie Airco Modelreeks: okt. 2012 - sep. 2016
Technische informatie Koppel: 135 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 40 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm Wielbasis: 259 cm
Gewichten Laadvermogen: 604 kg GVW: 1.588 kg Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 540 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: A
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8) Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie Aantal eigenaren: 15
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Hoedenplank/rolhoes
LED dagrijverlichting
Multimedia-voorbereiding
Radio
Start/stop systeem
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel