| oma tunniste: | 6621 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio 1.2 Authentique Navigatie Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1149 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 8 (2013 / 8) |
| määräajoin hyväksytty: | 13-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 173.335 KM |
| : | € 2.875 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 955 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 130 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Clio Type: 1.2 Authentique Navigatie Climate Cruise Modelreeks: mrt. 2010 - dec. 2012
Technische informatie Koppel: 107 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 55 liter Acceleratie (0-100): 13,4 s Topsnelheid: 167 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm Wielbasis: 258 cm
Gewichten Laadvermogen: 608 kg GVW: 1.563 kg Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 525 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Deuk in achterklep + bumper Beschadiging voorbumper + motorkap Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Mistlampen
Multifunctioneel stuur
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel