| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio clio 1.2 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1149 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | be |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 122.367 KM |
| : | € 1.200 |
| : | € 1.200  |
| : | € 1.200  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.172 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 121 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-links koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot Etulokasuoja vasen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Kop staat om motor is oke recht op zijn wielen.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Belgische documenten geen wok.
Voorschade kop staat om.
Motor start en auto rijd gewoon.koelers wel kapot.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Myynti
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
1.2 motor
elektrische ramen
naviagtie.