| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio Clio Estate 1.5 dCi Night & Day1094 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 65 kW |
| moottorin koko: | 1461 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 27-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 398.321 KM |
| : | € 900 |
| : | € 900  |
| : | € 900  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.094 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 94 g/km |
| vahingot: | motorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen 1 of 2 diesel injectors defect
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Clio estate geen schade motor start maar slaat niet aan soms wel.
Geeft aanop display injectie probleem dus 1 of 2 diesel injectors kapot.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Naviagtie
sportvelgen
airco
e;ektrische ramen.