
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Superb 1.5TSI 110kW ACT Business Edition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 177.376 KM |
| : | € 11.300 mukaan lukien alv |
| : | € 9.650 |
| : | € 7.900 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.367 kg |
| vahingot: | bumper motorkap radiateur-kapot voorschade Etulokasuoja vasen vasen puoli vaurioitunut achterscherm rechterschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
